آموزش نحوه‌ی نصب گچبری پیش ساخته پلی یورتان

//آموزش نحوه‌ی نصب گچبری پیش ساخته پلی یورتان

آموزش نحوه‌ی نصب گچبری پیش ساخته پلی یورتان

آموزش نحوه‌ی نصب گچبری پیش ساخته پلی یورتان

ابزار پیش ساخته گچبری پلی یورتان با نصب ساده یکی از راهکارهای مناسب هست که جایگزین گچکاری دستی و گچبری سنتی شده است. استفاده از ابزار های گچ بری در طراحی کلاسیک و کلاسیک مدرن بسیار متداول هست.
ما در این مقاله به چگونگی نحوه‌ی نصب ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان میپردازیم. نصب ابزار شامل موارد زیر می‌باشد:

  • نحوه نصب گلویی سقف
  • نحوه‌ی گلویی نور مخفی
  • نحوه‌ی نصب انواع گلویی ساده سقفی یا گلویی گچبری طرحدار
  • نصب قاب بندی روی دیوار
  • نصب انواع گل پیش ساخته گچی پلی یورتان
  • نصب انواع ستون گچبری با سر ستون کلاسیک

ابتدا ابعداد و طول دقیق مورد نیاز ابزار گچبری توسط کارشناس اندازه گیری می شود. سپس برای قاب بندب روی دیوار با متر لیزری روی دیوار نقطه گذاری می‌شود و جای گل های کنجی قاب مشخص می شود.

1
2

سپس با استفاده از دستگاه فارسی‌بر ابزار آماده‌ی نصب می شود. در عکس مقابل تصویر دستگاه فارسی بر از پیش ساخته می‌بینید.

3 - آموزش نحوه‌ی نصب گچبری پیش ساخته پلی یورتان

دسنگاه برش ابزار پلی یورتان

پس از فارسی بر کردن ابتدا و انتهای ابزار های قاب بندی یا گلویی سقف، پشت پروفیل با چسب مخصوص ابزار گچبری پیش ساخته آغشته می شود و روی محل مورد نظر نصب می شود. در عکس زیر، چگونگی نصب گچبری آماده را روی دیوار ملاحظه می‌کنید. 

بعد از نصب ابزار، با انواع رنگهای ساختمانی، ورق طلا و یا پتینه کاری گچبری های زیبا را کاور کنید و از داشتن فضایی زیبا لذت ببرید.

 

ابزار پیش ساخته پلی یورتان

ابزار پیش ساخته پلی یورتان کاربردهای بسیاری در معماری داخلی و خارجی ساختمان داشته و جایگزین قطعات گچبری دکوراتیو داخلی ساختمان و یا سیمانکاری های تزیینی در نما می باشند .

ابزار پیش ساخته دکوراتیو پلی یورتان در انواع ابزار گلویی ، نور مخفی ، ابزار قاب ، قرنیز ، قابهای پیرامونی در و پنجره ، طاقچه ها ، گل ها و گنبدهای زیبای سقفی ، قطعات دکوری تزیینی و چراغ دانهای دیواری ، ستون و سرستون ، نور مخفی و غیره امکان ایجاد طرح ها و جلوه های زیبای دکوراتیو و کاملا” طبیعی را در سبک های معماری مدرن و منطبق با هر نوع سلیقه ، برای طراحان ، معماران و سازندگان محترم فراهم می آورد .

ابزار پیش ساخته دکوراتیو پلی یورتان قابل استفاده در تمامی ساختمان ها اعم از ساختمان های در حال نوسازی ، بازسازی ، ساختمان های با مصالح سنتی و یا با مصالح سبک و نوین و بویژه ساختمانهای با سبک معماری مدرن می باشد . این محصول که در قالب طرح گچبری های ساختمانی می باشد با توجه به نوع طرح بسیار متنوع و جذاب بوده که مورد استقبال عمومی قرار گرفته است

محصولات با دانسیته بالا و استحکام کافی جایگزین بسیار مناسبی برای گچبری و سیمانکاری سنتی می باشدکه قابلیت نصب در نماهای داخلی و البته خارجی را هم داراست. تنوع بسیار بالای این محصولات در انواع ابزارهای گلویی ، کنج، نور مخفی ، پانل های قاب ، قرنیز ،دور چهارچوب در و پنجره ، طاقچه ، انواع سبد گل ، فرشته و المانهای دکوری دیواری ، ستون ، سرستون ، کتیبه و نرده ها امکان ایجاد طرح های زیبا و متنوع را فراهم می آورد.

توسط | ۱۳۹۷-۱۱-۲۸ ۱۱:۰۱:۲۱ +۰۳:۳۰ بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۷|سایر|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاههاي تهران و صنعتي شريف در سال ۱۳۷۹ که حدود ۱۷ سال در زمينه طراحي و نظارت بر ساختمانهاي فولادي و بتني در تهران فعاليت نموده است و در سال ۱۳۸۹ اقدام به انتقال تكنولوژي سنگ مصنوعي پليمري از كشور روسيه به ايران و راه اندازي كارخانه توليد سنگ مصنوعي در تهران نمود. ايشان از سال ۱۳۷۹ عضو سازمان نظام مهندسي استان تهران بوده و بر اجراي بيش از ۵۰ ساختمان در تهران نظارت داشته است.

درج دیدگاه