قاب بندی روی دیوار – به طراحی داخلی خود سبک و استایل ضافه کنید.

ابزار دکوراتیو قاب بندی روی دیوار را می توان در طراحی داخلی برای ایجاد فضای زیبا و دلنشین استفاده کرد. ما به شما یک چشم انداز متفاوت و مجموعه ای از ایده های منحصر به فرد تزئین دیوار به کمک ابزار دکوراتیو قاب بندی را نشان خواهیم داد که از تکنیک های تزئین ویژه و گزینه های دکوراتیو جدید استفاده می کنند.

قاب بندی در معماری

چگونه از قاب بندی روی دیوار استفاده کنیم؟

چگونه از قاب بندی استفاده کنیم؟ برای ایجاد یک محیط منحصر به فرد گاهی اوقات راه حل های ساده بهترین گزینه می باشند. دکوراتیوها  و طراحان با تجربه از تکنیک های بسیاری برای طراحی منحصر به فرد فضای زندگی استفاده می کنند تا سبک زندگی صاحب خانه را به نمایش بگذارند. یکی از این تکنیک ها استفاده از قاب بندیها است. زیرا آنها می توانند با بسیاری از سبک های طراحی – کلاسیک، شیک شیک، مدرن یا سنتی کار کنند. معمولا مردم برای تزئین سقف از ابزار دکوراتیو گلویی استفاده می کنند. با این حال، قاب بندی روی دیوار می تواند به ظاهر یکنواخت یک دیوار طرح ویژه ای را اضافه کند، زیرا انواع مختلفی از پروفیلهای قاب بندی با طرحهای بسیار متنوع وجود دارد.

قاب بندی دیوار

مشخصات ابزار دکوراتیو قاب بندی روی دیوار

شکل و عرض ابزار دکوراتیو قاب بندی می تواند از ساده ترین پروفیل ها تا طرحهای گلدار و با جزئیات زیاد متفاوت باشد. معمولا پروفیل های قاب بندی از پلاستیک، پلی اورتان یا پلی استایرن ساخته می شوند. محبوبیت و انتخاب جنس ازار قاب بندی نتیجه قیمت مقرون به صرفه، سهولت نصب و عملکرد آنها است. آنها مقاوم ، با دوام و سبک وزن هستند. ابزار گچبری روی دیوار  از روشهای به نمایش گذاشتن المانهای دکوراتیو طراحی شده برای فضای داخلی ساختمان می باشند و میتوانند یک حس منحصر به فرد به فضای اتاق اضافه نمایند.

قاب بندی روی دیوار

به جز ایجاد حس بصری زیبا و چشمگیر،قاب بندی روشی خلاقانه برای پنهان کردن برخی از نواقص می باشد. یک تکنیک فراگیر برای اینکه نظرها را از یک مسیر خاصی دور کنید و بر روی نقطه مشخصی متمرکز نمایید این است که از چندین قاب بندی استفاده و آنها را در رنگهای متضاد رنگ کنید یا با کاغد دیواری طرح دارمختلف تزئین کنید.

ابزار قاب بندی دیوار – ایده های جذاب طراحی داخلی

قاب بندی کاغذ دیواری

هنگام استفاده از ابزار قاب بندی به عنوان دکوراسیون دیوار، باید مراقب باشید که تعادل را در فضای داخل ایجاد کنید. طراحان ازابزارهای دکوراتیو برای تزئین دیوارها، سقف، درب ها و پنجره ها استفاده می کنند. ابزارهای دکوراتیو می توانند سبک و استایل را به هر نوع فضای داخلی اضافه نمایند، به عنوان مثال، پنلهای صاف و محکم مناسب فضای داخلی مدرن می باشند و پروفیلهای قاب بندی سبک کلاسیک را ایجاد می کنند. روشها و توصیه های خاصی وجود دارد که به شما کمک می کند نحوه استفاده ازابزار قاب بندی دکوراتیورا به عنوان دکوراسیون دیوار مورد استفاده قرار دهید.

قاب گچبری

توصیه می شود از استفاده از ابزار قاب بندی حجیم در اتاق های کوچک اجتناب کنید. در یک فضای محدود، ابزار دکوراتیو باریک و ظریف، احساس پیچیدگی و ظرافت را اضافه می کند و به نظر اضافی نمی آید. ابزار دکوراتیو عریض با تزئینان زیاد مناسب فضای داخلی کلاسیک و اتاق های بزرگ با سقف های با ارتفاع بالا است. هنگامی که شما می خواهید یک ظاهر هماهنگ و ظریف در اتاق ایجاد کنید، توصیه می شود ترکیبات رنگی را با دقت انتخاب کنید تا فضای داخلی بیش از حد با تنوع زیاد رنگ ها شلوغ نشود.

قاب گچبری روی دیوار

شما می توانید از ابزار قاب بندی دیوار در هر اتاق از خانه استفاده کنید – اتاق نشیمن، ورودی، اتاق خواب یا اتاق غذاخوری. هنگامی که با سبک طراحی کلی هماهنگ می شود، اثر بصری کاملا قابل توجه است!

برای آشنایی با محصولات ابزار قاب بندی پلی یورتان درنیکا دکور اینجا را کلیک فرمایید.

منبع: https://deavita.net/picture-frame-moulding-wall-decor.html