ایده‌های قاب بندی و طراحی، ابزار گچبری قاب

//ایده‌های قاب بندی و طراحی، ابزار گچبری قاب

ایده‌های قاب بندی و طراحی، ابزار گچبری قاب

ایده‌های قاب بندی و طراحی  با استفاده از ابزار گچبری قاب:

در معماری کلاسیک استفاده از قاب گچی روی دیوار و ابزرهای دکوراتیو دیوار بسیار رایج بوده است. در عکس های زیر استفاده از قاب بندی گچی را در معماری کلاسیک ملاحظه می‌کنید.

در معماری مدرن امروزه با تلفیق ابزارهای نوین معماری با سبک طراحی کلاسیک، همچنان قاب سازی دیوار، قاب دور کاغذ دیواری،‌ قاب دور آینه علی الخصوص قاب بندی دیوار پذیرایی مورد استقبال معماران و طراحان قرار گرفته است. در عکس پایین استفاده از ابزار گچبری قاب دیواری در طراحی مدرن را می‌بینید. ابزار قاب گچبری درنیکا‌ دکور راهی بسیار ساده و آسان برای اجرای چنین ایده‌هایی است.

3 2 - ایده‌های قاب بندی و طراحی، ابزار گچبری قاب

در عکس های زیر پروژه های اجرا شده توسط ابزار پیش ساخته قاب بندی دیوار را توسط متخصصین و طراحان درنیکا دکور ملاحظه می کنید.

ابزار پیش ساخته قاب بندی دیوار

ابزار پیش ساخته قاب بندی دیوار

توسط | ۱۳۹۷-۱۱-۲۹ ۱۲:۳۱:۱۵ +۰۳:۳۰ بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۷|سایر|بدون دیدگاه

درباره نویسنده:

فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاههاي تهران و صنعتي شريف در سال ۱۳۷۹ که حدود ۱۷ سال در زمينه طراحي و نظارت بر ساختمانهاي فولادي و بتني در تهران فعاليت نموده است و در سال ۱۳۸۹ اقدام به انتقال تكنولوژي سنگ مصنوعي پليمري از كشور روسيه به ايران و راه اندازي كارخانه توليد سنگ مصنوعي در تهران نمود. ايشان از سال ۱۳۷۹ عضو سازمان نظام مهندسي استان تهران بوده و بر اجراي بيش از ۵۰ ساختمان در تهران نظارت داشته است.

درج دیدگاه