آموزش نحوه‌ی نصب گچبری پیش ساخته پلی یورتان

ابزار پیش ساخته گچبری پلی یورتان با نصب ساده یکی از راهکارهای مناسب هست که جایگزین گچکاری دستی و گچبری سنتی شده است. استفاده از ابزار های گچ بری در طراحی کلاسیک و کلاسیک مدرن بسیار متداول هست.
ما در این مقاله به چگونگی نحوه‌ی نصب ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان میپردازیم. نصب ابزار شامل موارد زیر می‌باشد:

  • نحوه نصب گلویی سقف
  • نحوه‌ی گلویی نور مخفی
  • نحوه‌ی نصب انواع گلویی ساده سقفی یا گلویی گچبری طرحدار
  • نصب قاب بندی روی دیوار
  • نصب انواع گل پیش ساخته گچی پلی یورتان
  • نصب انواع ستون گچبری با سر ستون کلاسیک

ابتدا ابعداد و طول دقیق مورد نیاز ابزار گچبری توسط کارشناس اندازه گیری می شود. سپس برای قاب بندب روی دیوار با متر لیزری روی دیوار نقطه گذاری می‌شود و جای گل های کنجی قاب مشخص می شود.

قاب بندی و کاغذ دیواری
قاب گرفتن کاغذ ديواري

سپس با استفاده از دستگاه فارسی‌بر ابزار آماده‌ی نصب می شود. در عکس مقابل تصویر دستگاه فارسی بر از پیش ساخته می‌بینید.

96 - آموزش نحوه‌ی نصب گچبری پیش ساخته پلی یورتان

پس از فارسی بر کردن ابتدا و انتهای ابزار های قاب بندی یا گلویی سقف، پشت پروفیل با چسب مخصوص ابزار گچبری پیش ساخته آغشته می شود و روی محل مورد نظر نصب می شود. در عکس زیر، چگونگی نصب گچبری آماده را روی دیوار ملاحظه می‌کنید. 

بعد از نصب ابزار، با انواع رنگهای ساختمانی، ورق طلا و یا پتینه کاری گچبری های زیبا را کاور کنید و از داشتن فضایی زیبا لذت ببرید.

 

ابزار پیش ساخته پلی یورتان

ابزار پیش ساخته پلی یورتان کاربردهای بسیاری در معماری داخلی و خارجی ساختمان داشته و جایگزین قطعات گچبری دکوراتیو داخلی ساختمان و یا سیمانکاری های تزیینی در نما می باشند .

ابزار پیش ساخته دکوراتیو پلی یورتان در انواع ابزار گلویی ، نور مخفی ، ابزار قاب ، قرنیز ، قابهای پیرامونی در و پنجره ، طاقچه ها ، گل ها و گنبدهای زیبای سقفی ، قطعات دکوری تزیینی و چراغ دانهای دیواری ، ستون و سرستون ، نور مخفی و غیره امکان ایجاد طرح ها و جلوه های زیبای دکوراتیو و کاملا” طبیعی را در سبک های معماری مدرن و منطبق با هر نوع سلیقه ، برای طراحان ، معماران و سازندگان محترم فراهم می آورد .

ابزار پیش ساخته دکوراتیو پلی یورتان قابل استفاده در تمامی ساختمان ها اعم از ساختمان های در حال نوسازی ، بازسازی ، ساختمان های با مصالح سنتی و یا با مصالح سبک و نوین و بویژه ساختمانهای با سبک معماری مدرن می باشد . این محصول که در قالب طرح گچبری های ساختمانی می باشد با توجه به نوع طرح بسیار متنوع و جذاب بوده که مورد استقبال عمومی قرار گرفته است

محصولات با دانسیته بالا و استحکام کافی جایگزین بسیار مناسبی برای گچبری و سیمانکاری سنتی می باشدکه قابلیت نصب در نماهای داخلی و البته خارجی را هم داراست. تنوع بسیار بالای این محصولات در انواع ابزارهای گلویی ، کنج، نور مخفی ، پانل های قاب ، قرنیز ،دور چهارچوب در و پنجره ، طاقچه ، انواع سبد گل ، فرشته و المانهای دکوری دیواری ، ستون ، سرستون ، کتیبه و نرده ها امکان ایجاد طرح های زیبا و متنوع را فراهم می آورد.