انواع قاب بندی دیوار:

شرکت درنیکا دکور وارد کننده تخصصی ابزار پیش‌ساخته پلی‌یورتان هست که امروزه بهترین جایگزین برای گچبری قدیمی می‌باشد. انواع قاب بندی دیوار به سه سبک می‌باشد:

  1. قاب‌بندی دیوار کلاسیک
  2. قاب‌بندی دیوار نئوکلاسیک
  3. قاب‌بندی دیوار مدرن

چه طرحی برای قاب‌بندی دیوار انتخاب کنیم؟

قاب‌بندی دیوار از گذشته تا الان مرسوم بوده‏‏، در گذشته این کار توسط دست انجام می‌شده و در حال حاضر با پیشرفت صنعت ساختمان،‏ ابزار پیش‌ساخته پلی‌یورتان را می‌توانید استفاده کنید.
اکنون شما سؤالات زیادی را در مورد این محصول دارید؟ از جمله اینکه چه طرح قاب‌بندی برای فقط پذیرایی مناسب هست؟ چطور دیوار تی‌وی روم را می‌توان با ابزار پلی‌یورتان شیک و خاص کرده. ما در این مقاله انواع قاب بندی دیوار در سبکهای مختلف را بررسی می‌کنیم تا ببینیم کدام‌یک برای منزل شما مناسب‌تر است.

1- قاب‌بندی دیوار کلاسیک

اگر طرفدار ابزار با جزئیات ظریف و پرنقش و رنگ‌های طلایی هستید‏‏،‏ سبک قاب‌بندی کلاسیک بهترین انتخاب خواهد بود به این عکس‌ها دقت کنید؛ مبلمان کلاسیک در کنار گچبری کلاسیک نمای بسیار زیبایی به خانه می‌بخشد.

2- گچبری دیوار نئوکلاسیک

در سبک نئوکلاسیک یا همان کلاسیک جدید از قاب‌بندی ساده دیوار استفاده می‌شود و خبر چندانی از المانها طرح‌های گل و بوته نمی‌بینیم.
امروزه این سبک با ابزار پلی‌یورتان درنیکادکور بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته. چنانچه می‌خواهید یک طراحی خاص برای منزل خود داشته باشید از راهنمایی کارشناسان درنیکادکور بهره‌مند شوید.

 

3- قاب بندی دیوار مدرن

دنیای مدرن با جذابیت‌های مینیمال و ساده خود توانسته طرفداران بسیاری را به سمت خود بکشاند. درنیکا دکور با داشتن ایده‌های فراوان برای علاقه‌مندان دکوراسیون داخلی،‏ پیشرو در اجرای انواع قاب‌بندی دیوار مدرن در ایران می‌باشد.