Dornica Decor

بازسازی بدون مرز فضا،پلی اورتان

پس از اینکه مالک یک خانه ی قدیمی سرانجام تصمیم بگیرد که کار بازسازی و مرمت را شروع کند ، قطعا گزینه های متعدد و کافی برای انتخاب متریال وجود دارد. انواع مختلفی از قاب بندی برای تزیین و بازسازی خانه وجود دارد. به لطف نوآوری و توسعه مداوم فناوری می توانید خانه قدیمی خود را تزیین و حسی تازگی به آن بخشید .

درنیکا دکور تامین کننده پیشرو ابزارهای پلی یورتان در این امر همراه شماست . برخی از المان ها به عنوان عناصر تزیینی استفاده میشود. برخی از ابزار ها نیز با عملکردی متفاوت ایفای نقش میکنند که پیش تر دراین باره صحبت شد.

پیشروی تنوع طراحی و نصب قاب بندی ها در بحث بازسازی به سرعت در حال اقزایش میباشد. برخی از محصولات معماری در کنار تزیین به پوشش اشتباهات اجرایی/طراحی نیز کمک میکنند. پیش از این ، بسیاری از این محصولات از چوب ساخته شده بودند .

با این حال ، محصولات ساخته شده از چوب محدودیت های خاص خود را دارند. بنابراین ، اکنون اغلب قالب بندی ها از پلی اورتان ساخته شده است. استفاده از پلی اورتان برتری های متعددی  دارد که به شرح زیر است :

● پلی اورتان سبک است.

● پلی اورتان بسیار با دوام است.

● بهترین جایگزین برای چوب شمرده میشود.

● ماندگاری ماهیتی خوبی دارد و تاثیر پذیری محیطی کمی دارد.

● ابزار تزیینی محکمی بشمار می آید.

 

بازسازی ، زیبایی در کنار صرفه اقتصادی

به منظور افزایش زیبایی ، می توان قاب های پلی یورتان را به رنگ دلخواه رنگ آمیزی کرد. بسته به سلیقه ی کارفرما یا خودتان کار پتینه و.. نیز قابل اجرا میباشد. تولیدکنندگان و تأمین کنندگان ابزارهای پلی یورتان به جزئیات عملکردی توجه بسیاز مینمایند. این ابزارهای مقاوم و سبک محصول تحقیقات سالهای اخیر کارشناسان میباشد.

نه تنها جنبه زیبایی ، بلکه سهولت نصب نیز باعث شده قاب های پلی یورتان به گزینه مورد علاقه مشتریان تبدیل شود. نگران نباشید که این قاب ها ترک بخورند. در واقع قاب های پلی یورتان در برابر تاب خوردگی و ترک خوردگی بسیار مقاوم هستند .برای بازسازی به ندرت ، چنین گزینه ی مقرون به صرفه ای را خواهید یافت.

با وجود ظهور معماری مدرن،قاب بندی در معماری هنوزهمان اهمیت را دارد. صاحبان املاکی که مشتاق بازسازی ادغام و زیبایی بیشتر در خانه سنتی خود هستند ، قاب های پلی یورتان را گزینه ای ایده آل می دانند. به راحتی می توان زیبایی سلطنتی درفضاها اضافه کرد و جذابیت بصری آن را تغییر داد. این اشتباه نخواهد بود اگر بگوییم این قابها برای القای زیبایی سلطنتی ساخته شده است.

شاید نصب چنین قاب هایی یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها برای تبدیل خصوصیات ساده و خسته کننده به یک محیط غنی از نظر زیبایی باشد. محصولات پلی یورتان با ماندگاری بالا طراحی شده اند. بنابراین ، پس برای بازسازی با توجه به کیفیت ، جذابیت و هزینه آن ، میتوان منطقی ترین گزینه در نظر گرفت. خوب است که چنین محصولی را انتخاب کنید که برای مدت طولانی دوام بیاورد و همراه با علاقه بصری شما باشد.

 

بـرای مـشاوره رایگان با مـا تـماس بـگیریـد
راه های ارتباطی
محبوب ترین مقالات
طراحی ابزار پلی یورتان
مشاوره رایگان

با متخصصین با تجربه

طراحی

مطابق با سلیقه ی شما

تامین

باکیفیت ترین محصولات

ارسال سریع

به سراسر کشور