عکس گچبری در سبکهای مدرن و کلاسک

دیدن عکس گچبری اجرا شده همراه با روش اجرای آن بصورت فیلم بهترین شیوه جهت ایده گرفتن برای طراحی فضای داخلی ساختمان می‌باشد. در صفحه اینستاگرام درنیکا دکور تصاویر متعددی از پروژه های اجرا شده با ابازر پلی یورتان در قالب عکس و فیلم ارائه شده است. شرکت درنیکا دکور وارد کننده ی ابزار دکوراتیو  پلی اورتان پیشرو در اجرای گچبری لاکچری بوده و توانایی  طراحی خاص و اجرای سبک های معماری مدرن و  معماری کلاسیک را دارا است و شما علاقمندان را در این راستا یاری مینماید.

درنیکا دکور وارد کننده ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان از کشورهای معتبر اروپایی و آسیایی شامل انواع ابزار گلویی ، گچبری نورمخفی ،ابزار قاب بندی دیوار، قرنیز پلی یورتان ، قابهای پیرامونی در و پنجره ، طاقچه ها ، گل ها و گنبدهای زیبای سقفی ، قطعات تزیینی و چراغ دانهای دیواری ، ستون پیش ساخته و سرستون و غیره می‌باشد.

تنوع بسیار زیاد، رنگ پذیری بالا با انواع رنگهای ساختمانی و قابلیت پتینه کاری آنها امکان طراحی خاص و جلوه های زیبا و طبیعی در سبک های معماری مدرن برای معماران و سازندگان را فراهم می آورد.

برای مشاهده عکس گچبری در سبکهای مختلف اینجا را کلیک فرمایید.

خانه شما قصرشما

Dornica Decor

Your home your palace

آپارتمان، دفتر کار و فضای داخلی ساختمان خود را با یک طراحی ویژه تزئین کنید.  اجازه دهید رویاهایی که برای منزلتان دارید با ابزار پیش ساخته پلی یورتان  درنیکا دکور با کیفیت و سبک ساخته شده از پلی یورتان ، تبدیل به حقیقت شود. شما می‌توانید با بهره گیری از ابزارپلی یورتان  همچون گلویی سقف ، گچبری ستون ، گچبری سرستون ، ابزار قابسازی ، گچبری نورمخفی و گچبری سقف پذیرایی مدل‌ها، تم ها و تزئینات متنوعی را برای طراحی دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنید.

برای  بازسازی و  دیزاین منزل استفاده از  گچبری پیش ساخته راهکاری بسیار هوشمندانه است چرا که  گچبری به روش قدیمی می تواند بسیار وقت گیر و هزینه بر باشد. ولی  ابزار پیش ساخته از جنس  پلی یورتان کمک می‌کند تا به این مهم دست یافت.