توضیحات پروژه

قاب سازی دیوار از دوران گذشته وجود داشته است. در حالی که انواع کلاسیک آن از چوب یا گچ ساخته می شود ، امروزه می توانید قابهای پلی یورتان و یا قاب پی وی سی را نیز داشته باشید.

یکی از اهداف تزئینی قاب بندی دیوار ایجاد یک طرح متفاوت در یک سطح ساده و بدون طرح است که جلوه خاصی به فضا میبخشد. معماران داخلی قاب بندی دیوار را بسیاردوست دارند زیرا با توجه به سبک معماری مورد نظر آنها به راحتی میتوانند دیوارها را قاببندی کنند.

شما می توانید با استفاده از این ایده های قاب سازی ، خانه خود را به یک فضای دلپذیرتر تبدیل کنید. محل نصب قاب میتواند در فضای پذیرایی یا نشیمن و اتاق خواب ها باشد. با نصب قاب بندی دیوار ظاهر منحصر به فردی در فضای شما ایجاد می شود که امروزه تعداد کمی از خانه ها دارند. به علاوه ، ساخت آن بسیار آسان است. افزودن قاب دیواری پلی یورتان یکی از سریع ترین و ساده ترین راه ها برای زیبا سازی منزل  می باشد. در ادامه تصاویری از پروژه های قاب بندی دیوار که توسط تیم اجرایی درنیکا دکور انجام شده است را ملاحظه می فرمایید:

طراحی دیوار و قاب بندی یکی از بهترین راه حل ها برای زیبا شدن فضاهای مسکونی ، اداری و تجاری می باشد . اجرای قاب بندی در کنار استفاده از تابلو نقاشی ، نقاشی دیواری ، پتینه ، ورقکاری ، کاغذ دیواری و … و ترکیب آن ها باعث مجلل شدن هر چه بیشتر طرح و فضای پروژه می شود . شما می توانید برای طراحی و اجرای  ابزار پیش ساخته قاب بندی دیوار فضای خود از طرحهای بسیار متنوع و زیبای ابزار دکوراتیو درنیکا دکور ، نمونه مورد پسند خود را انتخاب کرده و با کارشناسان ما جهت طراحی و اجرای آن تماس حاصل فرمایید .