قاب بندی دیوار پلی یورتان

قاب بندی دیوار – تصاویر پروژه های در حال اجرا درنیکا دکور

قاب سازی دیوار از دوران گذشته وجود داشته است. در حالی که انواع کلاسیک آن از چوب یا گچ ساخته می شود ، امروزه می توانید قابهای پلی یورتان و یا قاب پی وی سی را نیز داشته باشید. اجرای قاب بندی دیوار پلی یورتان را در این مطلب بیشتر توضیح خواهیم داد.

یکی از اهداف تزئینی قاب بندی دیوار ایجاد یک طرح متفاوت در یک سطح ساده و بدون طرح است که جلوه خاصی به فضا میبخشد. معماران داخلی قاب بندی دیوار را بسیاردوست دارند زیرا با توجه به سبک معماری مورد نظر آنها به راحتی میتوانند دیوارها را قاببندی کنند.

شما می توانید با استفاده از این ایده های قاب سازی ، خانه خود را به یک فضای دلپذیرتر تبدیل کنید. محل نصب قاب میتواند در فضای پذیرایی یا نشیمن و اتاق خواب ها باشد. با نصب قاب بندی دیوار ظاهر منحصر به فردی در فضای شما ایجاد می شود که امروزه تعداد کمی از خانه ها دارند. به علاوه ، ساخت آن بسیار آسان است. افزودن قاب دیواری پلی یورتان یکی از سریع ترین و ساده ترین راه ها برای زیبا سازی منزل می باشد. در ادامه تصاویری از پروژه های قاب بندی دیوار که توسط تیم اجرایی درنیکا دکور انجام شده است را ملاحظه می فرمایید:

طراحی دیوار و قاب بندی یکی از بهترین راه حل ها برای زیبا شدن فضاهای مسکونی ، اداری و تجاری می باشد . اجرای قاب بندی در کنار استفاده از تابلو نقاشی ، نقاشی دیواری ، پتینه ، ورقکاری ، کاغذ دیواری و … و ترکیب آن ها باعث مجلل شدن هر چه بیشتر طرح و فضای پروژه می شود . شما می توانید برای طراحی و اجرای  ابزار پیش ساخته قاب بندی دیوار فضای خود از طرحهای بسیار متنوع و زیبای ابزار دکوراتیو درنیکا دکور ، نمونه مورد پسند خود را انتخاب کرده و با کارشناسان ما جهت طراحی و اجرای آن تماس حاصل فرمایید .

قیمت و نحوه نصب ابزار پلی یورتان

برای اطلاع از حدود قیمت ابزار گچبری پلی اورتان و قاب بندی دیوار در سبکهای مختلف لینکهای زیر را مشاهده فرمایید:

قیمت گچبری پیش ساخته پلی یورتان

قیمت قاب بندی دیوار با ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان درنیکا دکور

برای آشنایی با نحوه نصب ابزار پلی یورتان به لینکهای زیر مراجعه فرمایید:

نحوه نصب ابزار پیش ساخته دکوراتیو پلی یورتان

آموزش نحوه نصب گچبری پیش ساخته پلی یورتان

برای دیدن پروژ‌ه‌های اجرا شده با ابزار پلی یورتان و دیگر محصولات درنیکا دکور از  اینستاگرام ما بازدید فرمایید.

برای دیدن جدیدترین نمونه کارهای اجرا شده با ابزار قاب بندی پلی یورتان و دیگر محصولات درنیکا دکور ما را در شبکه های اجتماعی دنبال فرمایید:

youtubetelegramInstagramFacebooklinkedinpinterest

بـرای مـشاوره رایگان با مـا تـماس بـگیریـد
راه های ارتباطی
محبوب ترین مقالات
طراحی ابزار پلی یورتان
مشاوره رایگان

با متخصصین با تجربه

طراحی

مطابق با سلیقه ی شما

تامین

باکیفیت ترین محصولات

ارسال سریع

به سراسر کشور