آموزش نحوه نصب ابزار گلویی پیش ساخته پلی یورتان با جزئیات کامل

در این فیلم که به زبان انگلیسی تهیه شده است نحوه نصب گچبری پلی یورتان به سقف و دیوار ( ابزار گلویی ) بطور کامل تشریح شده است. با مشاهده این فیلم نحوه نصب ابزار گلویی پلی یورتان را به خوبی یاد میگیرید و میتوانید ابزار گچبری گلویی از جنس پلی یورتان را براحتی خودتان نصب نمایید.

ابزار پیش ساخته پلی یورتان

پلی‌یورتانها به انگلیسی: ( Polyurethane) به دسته‌ای از مواد شیمیایی اطلاق می‌شود که از واکنش پلی ال‌ها و ایزوسیانات‌ها به‌عنوان مواد اصلی تشکیل دهنده ساخته می‌شوند.

ابزار پیش ساخته پلی اورتان کاربردهای بسیاری در معماری داخلی و خارجی ساختمان داشته و جایگزین قطعات گچبری دکوراتیو داخلی ساختمان و یا سیمانکاری های تزیینی در نما می باشند .

ابزار پیش ساخته دکوراتیو پلی اورتان در انواع ابزار گلویی ، نور مخفی ، پروفیل های قاب ، قرنیز ، قابهای پیرامونی در و پنجره ، طاقچه ها ، گل ها و گنبدهای زیبای سقفی ، قطعات تزیینی و چراغ دانهای دیواری ، ستون و سرستون و غیره امکان ایجاد طرح ها و جلوه های زیبای دکوراتیو و کاملا” طبیعی را در سبک های معماری مدرن و منطبق با هر نوع سلیقه ، برای طراحان ، معماران و سازندگان محترم فراهم می آورد .

ابزار پیش ساخته دکوراتیو پلی اورتان قابل استفاده در تمامی ساختمان ها اعم از ساختمان های در حال نوسازی ، بازسازی ، ساختمان های با مصالح سنتی و یا با مصالح سبک و نوین و بویژه ساختمانهای با سبک معماری مدرن می باشد . این محصول که در قالب طرح گچبری های ساختمانی می باشد با توجه به نوع طرح بسیار متنوع و جذاب بوده که مورد استقبال عمومی قرار گرفته است