تاریخچه شرکت درنیکا دکور

درنیکا دکور زیر شاخه شرکت فنی مهندسی درنیکا صنعت اسرار است که در  سال ۱۳۹۰ در تهران تاسیس گردید. شرکت درنیکا با هدف ایجاد تحول در صنعت ساختمان از طریق تولید، واردات و بسط و گسترش استفاده از متریالهای ساختمانی نوین در صنعت ساختمان تاسیس گردید.

یکی از فعالیت‌های این شرکت در زمینه واردات ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان از تولید کنندگان مطرح اروپایی و آسیایی می باشد. تنوع بسیار زیاد، رنگ پذیری بالا با انواع رنگهای ساختمانی و قابلیت پتینه کاری ابزار پلی یورتان، امکان ایجاد طرح ها و جلوه های زیبا و طبیعی در سبک های معماری مدرن را برای معماران و سازندگان فراهم نموده است.

گچبری پیش ساخته پلی یورتان درنیکا دکور

درنیکا دکور وارد کننده ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان

یکی از فعالیت‌های این شرکت در زمینه واردات ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان از تولید کنندگان مطرح اروپایی و آسیایی می باشد. واردات این محصول کمک زیادی به طراحان و معماران تراز اول کشور نموده است. دلیل آن استقبال خوب استفاده از این ابزار در پروژه های لوکس ساختمانی و ساختمانهای برند می‌باشد. شرکت درنیکا دکور طی چند سال گذشته ابزار پلی یورتان چندین ساختمان لوکس را تامین نموده است و هم اکنون با معماران و سازندگان تراز اول کشور در حال همکاری می‌باشد.

این محصولات شامل :

می‌باشد که  در اختیار طراحان، معماران و سازندگان محترم و تراز اول کشور قرار گرفته است.

  • تنوع بسیار بالای این محصولات
  • رنگ پذیری بالا با انواع رنگهای ساختمانی و قابلیت پتینه کاری
  • قابلیت نور پردازی و رنگ پذیری فوق العاده سریع پلاستیک و اکرلیک

امکان ایجاد طرح ها و جلوه های زیبا و طبیعی در سبک های معماری مدرن برای معماران و سازندگان را فراهم می آورد.

Dornica Decor. Your Home, Your Palace

ابزار پلی یورتان درنیکا دکور

شرکت درنیکا دکور با بهره گیری از پرسنلی متخصص و مجرب همواره بر آن بوده تا در عرصۀ رقابتی، با استفاده از به روز ترین‏های دنیا، محصولاتی نوین با قیمت مناسب و کیفیتی عالی و درخور شأن مشتریان گرانقدر فراهم آورد. همچنین با داشتن تیم طراحی و اجرایی مجرب از صفر تا صد در طراحی و اجرای انواع گچبری پیش ساخته کلاسیک ومدرن همراه شماست.

نوآوری و توسعه پایدار محصولات، مشتری مداری، ارائه محصولات متنوع با کیفیت بالا از تولید کنندگان مطرح دنیا و ضمانت پس از فروش جزو ارزش‌های اصلی این شرکت می‌باشد.

مدیر عامل

هادی برغمدی مهندس عمران دانشگاه صنعتی شریف و کارشناس ارشد ژئوتکنیک از دانشگاه تهران ۱۳۷۷

۲۰ سال سابقه در مدیریت، طراحی و نظارت بر پروژه های ساختمانی و طرحهای عمرانی