Search
Close this search box.

دسته بندی مطالب

قاب بندی پلی یورتان

قاب بندی دیوار با پلی یورتان و ترکیب آن با سنگ اسلب

 

قاب بندی دیوار با پلی یورتان و ترکیب آن با سنگ اسلب و دیگر متریالها

این روزها در طراحی های  داخلی به سبک مدرن از متریال های متفاوتی برای دکوراسیون منازل استفاده میشود. از جمله آیتم هایی که این روزها علاقه مندان زیادی را به خود اختصاص داده است  سنگ اسلب است. اسلب  نوعی سنگ تزئینی است که در طراحی داخلی بسیار مورد استفاده است و عموما جهت پوشش دیوار ها مثل دیوار تلویزیون کاربرد دارد. تضاویر و ایده های طراحی قاب بندی دیوار با پلی یورتان و ترکیب آن با سنگ اسلب و دیگر متریالها در ادامه ارائه شده است.

از انواع سنگ اسلب میتوان به سنگ گرانیت وتراورتن و مرمریت و…اشاره کرد.

قاب بندی سنگ

اگر این روزها تصمیم گرفته اید که در دکوراسیون و طراحی داخلی منزلتان تغییر چشمگیری ایجاد کنید یکی از گزینه ها استفاده از سنگ اسلب و ترکیب آن با دیگر متریال تزئینی مثل کاغذ و آینه و ابزار پیش ساخته پلی یورتان و … است.

ترکیب قاب بندی گچبری پلی یورتان با سنگ اسلب

استفاده از سنگ اسلب برای دیوار تلویزیون یکی از رایج ترین کاربردهای استفاده از این سنگ تزئینی است اما برای جلوه بخشیدن بیشتر برای پوشش دیوار میتوان از ترکیب آن با ابزارهای گچبری پلی یوروتان  استفاده کرد. استفاده از قاب بندی اطراف سنگ اسلب به عنوان یک  نقطه کانونی در منزل  میتواند جلوه آن را دو چندان کند.

در طراحی داخلی منزل رنگ ها میتوانند تغییرات عمده ای ایجاد کنند این نوع از سنگ های تزئینی از تنوع رنگ بالایی برخوردار هستند و با توجه به قابلیت رنگ پذیری ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان با ترکیب این دو نوع متریال میتوان هارمونی چشم نوازی ایجاد کرد.

سنگ های تزئینی

همچنین ویژگی که در استفاده از این دونوع ابزار بسیار قابل توجه است مقاومت و ضد ضربه بودن سنگ اسلب و ابزار پیش ساخته پلی یورتان است.به دلیل دوام مناسب و مقاومت بالا می توان  این مواد را به عنو ان یکی از گزینه های مناسب برای تغییر دکوراسیونی ماندگار معرفی کرد

با ترکیب این دو متریال سریع ترین تغییر دکوراسیون را تجربه خواهید کرد. نصب سریع و آسان سنگ اسلب به همراه ابزارهای گچبری پیش ساخته پلی یورتان از دیگر مزایایی هست که در کنار زیبایی باید در نظر داشت.

برای تصاویر و ایده های طراحی بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال فرمایید.

قاب بندی پلی یورتان

بـرای مـشاوره رایگان با مـا تـماس بـگیریـد
راه های ارتباطی
محبوب ترین مقالات
طراحی ابزار پلی یورتان
مشاوره رایگان

با متخصصین با تجربه

طراحی

مطابق با سلیقه ی شما

تامین

باکیفیت ترین محصولات

ارسال سریع

به سراسر کشور