اگر قصد دارید دیوارهای خونه‌رو قاب‌بندی کنید و در حال بررسی هزینه‌های تمام شده آن هستید کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن قیمت قاب بندی دیوار با ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان را به شما ارائه می‌دهند.

کافیست ابتدا یک تماس کوتاه با شرکت درنیکا دکور بگیرید:

021-77075579

09033251414

برای راهنمایی بیشتر در مورد برآورد قیمت قاب‌بندی دیوار موارد زیر را ملاحظه بفرمایید تا بتوانید با توجه به بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید بهترین انتخاب را داشته باشید.

دقت بفرمایید، قیمت قاب‌بندی دیوار با توجه به سبک طراحی قاب‌ها و ابعاد دیوار متفاوت خواهد بود. برای مثال یک دیوار 3 متری با طرح‌های زیر قیمت تمام شدۀ گوناگونی دارد که زیر هر کدام درج شده است.

پس نگران نباشید با هر بودجه‌ای می‌توانید به دیوارهای خانه با اجرای قاب‌بندی جلوه‌ای خاص بخشیده و از مشاهده آن لذت ببرید. برای ملاحظه حدود قیمت گچبری پیش ساخته پلی یورتان درنیکا دکور  (مهر ماه 1401) اینجا را کلیک فرمایید.

ابزار قاب بندی دیوار پلی یورتان درنیکا دکور ، کیفیت بالا و قیمت مناسب

بدلیل کیفیت ، قیمت مناسب و طراحی روز ،  استقبال خوبی از محصولات وارداتی شرکت درنیکا دکور شده است. گواه این مطلب پروزه های متعددی است که در نیمه اول سال ۱۳۹۹ طراحی و توسط تیم اجرایی درنیکا دکور نصب شده است. محصولات درنیکا دکور تولید کشور چین بوده که از کیفیت مطلوبی برخوردار است. ضمن کیفیت بالا، ابزار پلی یورتان درنیکا دکور از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

طراحی روز با ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان درنیکا دکور

درنیکا دکور در چند ماه اخیر سعی نموده است که آخرین طراحیهای روز دنیا را با کمک تیم فنی و اجرایی خود برای مشتریان محترم فراهم نماید. نمونه طرجهای روز دنیا را میتوانید در اینستاگرام یا پینترست درنیکا دکور مشاهده نمایید. در ادامه تصاویر تعدادی از پروژه های اجرا شده درنیکا دکور را مشاهده میفرمایید:

برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی قاب‌بندی دیوار مطالب ارائه شده در بخش مقاله ها  به شرح زیر را مطالعه فرمایید:

قاب بندی دیوار با پلی یورتان و ترکیب آن با سنگ اسلب

قاب بندی دیوار ناهارخوری با ابزار پلی یورتان درنیکا دکور

دیوار پشت تلویزیون مدرن و شیک -قاب بندی دیوار تی وی با ابزار پلی یورتان

قاب بندی کلاسیک دیوار پذیرایی و اتاق خواب

انواع قاب‌ بندی دیوار در سبکهای کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن

طراحی قاب روی دیوار با ابزار پیش ساخته پلی یورتان درنیکا دکور

جدیدترین طرحهای گچبری دیوار اتاق خواب