Search
Close this search box.

دسته بندی مطالب

آموزش نصب گلویی

نحوه نصب ابزار پیش ساخته دکوراتیو پلی یورتان

در تصویر مقابل روش نصب ابزار پیش ساخته پلی یورتان به تصویر کشیده شده است. برای نصب ابزار پلی یورتان ابتدا باید موقعیت نصب ابزار روی دیوار ، سقف و غیره خط کشی گردد. به عنوان مثال در مورد قاب بندی روی دیوار، ابتدا چهارگوشه قاب مشخص و سپس خطوط قاب روی دیوار ترسیم می‌گردد.

در مرحله بعد ابزار پلی یورتان با توجه به سایز و زوایای مورد نیاز برش داده می‌شود. برای این منظور از اره دستی نیز می‌توان استفاده نمود. پس از برش ابزار، پشت آن با چسب اکریلیک مخصوص چسب زده می‌شود. سپس ابزار آغشته به چسب در محل خط کشی شده با دقت قرار داده می‌شود. هدف از میخ زدن نگهداری ابزار تا زمان خشک شدن چسب می‌باشد. لذا نیازی به استفاده از میخ زیاد نمی‌باشد.

در نهایت درزه ها و پشت ابزار با چسب پر می‌گردد. ابزار دکوراتیو پلی یورتان دارای قابلیت رنگ پذیری بالا با انواع رنگهای ساختمانی و قابلیت پتینه کاری می‌باشند. لذا میتوان طرحهای زیبایی را با انجام رنگ و پتینه کاری ابزارها ایجاد نمود. برای دیدن نمونه کارهای اجرا شده درنیکا دکور ما را در اینستاگرام دنبال فرمایید.

برای آشنایی با جزئیات کامل برش و نصب ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان، درزگیری، رنگ آمیزی، ورق طلا و پتینه اینجا را کلیک فرمایید.

برای استفاده از خدمات درنیکا دکور (طراحی رایگان و نصب تخصصی) حتما با ما تماس بگیرید.

نصب ابزار پیش ساخته پلی یورتان

عکس و فیلم روش نصب ابزار پیش ساخته پلی یورتان به سقف و دیوار و نحوه برش ابزار

برای آشنایی بیشتر و آموزش روش نصب ابزار پیش ساخته پلی یورتان با چسب اکریلیک ماستیک همراه با عکس نمونه گچبری ، فیلم اجرای گچبری پیش ساخته به سقف و دیوار و نحوه برش ابزار پلی یورتان روی تصاویر زیر کلیک نمایید:

بـرای مـشاوره رایگان با مـا تـماس بـگیریـد
راه های ارتباطی
محبوب ترین مقالات
طراحی ابزار پلی یورتان
مشاوره رایگان

با متخصصین با تجربه

طراحی

مطابق با سلیقه ی شما

تامین

باکیفیت ترین محصولات

ارسال سریع

به سراسر کشور