ابزار پیش ساخته پلی یورتان

استاندارد های طراحی تیوی وال – درنیکا دکور

به عنوان یک جزء مهم از فضای اتاق نشیمن، تلویزیون شما اغلب زاویه چیدمان صندلی را مشخص می کند.از این رو، روشی که دیوار تلویزیون خود را طراحی می کنید، لحن و سبکی را برای فضای اتاق تعیین می کند.در حالت ایده آل، تیوی وال باید از نظر زیبایی شناسی دلپذیر باشد و به طور همزمان چشم را آرام کند. دستگاه تلویزیون به جای اینکه بر آن غلبه کند باید همان را تقویت کند. در طراحی تی وی وال لازم است اصول اساسی و نکات مهمی را مدنظر قرار دهید، این نکات عبارت است از:

 

تیوی وال مدرن

استفاده از رنگ های مناسب برای تی وی وال

زمانی که قصد دارید تی وی وال را طراحی کنید از روانشناسی رنگ ها غافل نشوید. البته رنگ های جیغ به هیچ عنوان توصیه نمی شود. اکسسوری های شلوغ و براق را هم حذف کنید. زمانی که از انتخاب رنگ صحبت می کنیم یعنی یک کفپوش مناسب مانند پارکت یا پارکت لمینت را انتخاب کنید، هم رنگ زیبایی دارد و هم احساس راحتی می دهد. با توجه به اینکه اتاق تلویزیون فضایی است برای استراحت و آرامش رنگ های جیغ را حذف کنید تا شلوغی و آشفتگی در فضای اتاق ایجاد نشود و با آرامش فیلم ببینید.

دیوار تلویزیون ساده وشیک
تیوی وال مدرن

فاصله استاندارد تلویزیون با مبلمان

زمانی که در حال چیدمان هستید باید تلویزیون را به فاصله مناسبی از مبلمان قرار دهید. حداقل فاصله توصیه شده برای مشاهده تلویزیون 4k می تواند به ۱٫۴ برابر اندازه صفحه عمودی تلویزیون برسد. با مشاهده این فاصله، پیکسل های جداگانه را نمی توان با چشم تشخیص داد. کاربر با قرار گرفتن در این فاصله می تواند از بهترین کیفیت تلویزیون لذت ببرد بدون اینکه بتواند پیکسلهای تلویزیون را مشاهده کند. 

فاصله تلویزیون با مبلمان
دیوار تیوی ساده و شیک

استفاده از مبلمان مناسب

یکی دیگر از نکات مهم در طراحی تیوی وال استفاده از مبلمان، پرده و دیوارپوش هایی با رنگ های مناسب و منظم است. تلویزیون روی هر دیواری که نصب شود دقیقا روبروی آن باید مبلمان بچینید، مبلمانی که برای فضا انتخاب میکنید میتوانید ال، چستر، راحتی و کاناپه باشد تا شما بتوانید به راحتی تلویزیون تماشا کنید. در انتخاب رنگ مبلمان دقت کنید و سعی کنید رنگ آن با فضا همخوانی داشته باشد.

بـرای مـشاوره رایگان با مـا تـماس بـگیریـد
راه های ارتباطی

انتخاب بهترین محل برای قرارگیری تلویزیون

در شرایطی که فضای نشیمن یا خانه شما کوچک است و نمی توانید فضای مجزایی برای تی وی روم ایجاد کنید می توانید تلویزیون را به فاصله مناسبی از مبلمان به دیوار نصب کنید، تا علاوه بر اشغال فضای کمتر امکان تماشای آن از زوایای مختلف فراهم باشد. این موضوع می تواند به تناسب طرح و رنگ طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی و دیوار پشت تلویزیون باشد.

تی وی وال مدرن
تی وی وال مدرن
تیوی وال مدرن
بـرای مـشاوره رایگان با مـا تـماس بـگیریـد
راه های ارتباطی
محبوب ترین مقالات
طراحی ابزار پلی یورتان
مشاوره رایگان

با متخصصین با تجربه

طراحی

مطابق با سلیقه ی شما

تامین

باکیفیت ترین محصولات

ارسال سریع

به سراسر کشور