Search
Close this search box.

دسته بندی مطالب

ابزار گچبری سقف

ابزار گچبری سقف پیش ساخته درنیکا دکور

تزئین سقف پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب با ابزار گچبری مدرن

برای تزیین سقف پذیرایی می‌توان از کناف، سقف کاذب و ابزار گچبری سقف استفاده کرد. گچبری سقف با دست از گذشته رواج داشته ولی بسیار زمان‌بر و پرهزینه می‌باشد.

اگر شما طرفدار گچبری سقف هستید و از طرفی مایلید این کار با کیفیت و سرعت بالا و مقرون به‌صرفه اجرا شود، ابزار پلی‌یورتان راهکار مناسبی می‌باشد که به دلیل وزن سبکی که دارد می‌توانید روی کناف به راحتی نصب کنید.

در طراحی سقف آشپزخانه ساده می‌توانید ابتدا با کناف باکس اجرا کرده و سپس از ابزار پیش ساخته پلی‌یورتان درنیکا برای زیباتر شدن آن استفاده کنید.

تصاویری از جدیدترین گچبری سقف پذیرایی که امروزه بیشتر مورد توجه و استقبال قرار می‌گیرد:

یکی دیگر از مدلهای ابزار گچبری سقف اتاق خواب جدید یا گچبری سقف پذیرایی مستطیل یا مربع مدل گچبری سقف شطرنجی است که با ابزار پلی‌یورتان درنیکا به زیبایی قابل اجرا بر روی گچ یا کناف می‌باشد.

گچبري گلويي سقف همواره جزء جدايي ناپذير در طراحي فضاي منزل بوده است. مدلهاي نور مخفي سقف كه بتوان با گلويي نور مخفي اجرا كرد و به راحتي با ابزار گچبري سقف نور مخفي پلي يورتان قابل اجرا خواهد بود. اين ابزار‌ امكان استفاده از گلويي بدون رابيتس را فراهم خواهد كرد. چرا كه رابيتس كاري جهت انجام گچبري در ساختمان كاري پر هزينه و زمان‌بر است. در عكس زير نمونه‌اي از ابزار گلويي مدرن را ملاحظه مي‌كنيد.

گچبری گلویی نور مخفی
گچبری گلویی نور مخفی

قيمت گچبری سقف پذيرايي با كاربرد محصولات درنیکا دکور بسيار اقتصادي و به صرفه خواهد شد. ضمن اينكه شما از يك گچبري مدرن هم برخوردار خواهيد شد. در عكس زير يك مدل گچبري سقف شيك و ساده را مي‌بينيد:

گچبري گلويي سقف
گچبري گلويي سقف

برای مشاهده انواع محصولات درنیکا، کاتالوگ را دانلود فرمایید. برای مشاهده قیمت محصولات درنیکا دکور اینجا را کلیک فرمایید.

برای دیدن جدیدترین نمونه کارهای اجرا شده با الماهای گچبری پلی یورتان  و دیگر محصولات درنیکا دکور ما را در شبکه های اجتماعی دنبال فرمایید:

youtubetelegramInstagramFacebooklinkedinpinterest

بـرای مـشاوره رایگان با مـا تـماس بـگیریـد
راه های ارتباطی
محبوب ترین مقالات
طراحی ابزار پلی یورتان
مشاوره رایگان

با متخصصین با تجربه

طراحی

مطابق با سلیقه ی شما

تامین

باکیفیت ترین محصولات

ارسال سریع

به سراسر کشور