طراحی قاب روی دیوار با ابزار پیش ساخته پلی یورتان درنیکا دکور

اصول طراحی قاب روی دیوار با ابزار پیش ساخته پلی یورتان

در حال حاضر با پیشرفت صنعت ساختمان،‏ ابزار پیش‌ ساخته پلی‌یورتان، راه حلی مطمان و ماندگار به حساب میآد که چه برای بازسازی و چه نوسازی انتخاب اول طراحان و مجریان شمرده میشود. اکنون برای شما سؤالات زیادی مطرح خواهد شد که با اشاره و درنظر گرفتن نکات زیر ، انتخاب طرح و برآورد متناسب با متراژ شما ، به آسانی میسر خواهد شد . ما در این مقاله اصول طراحی قاب روی دیوار با ابزار پیش ساخته پلی یورتان و برآورد  آنها را بررسی میکنیم تا با انتخابی هوشمندانه شما را در این مسیرهمراهی کنیم .

انواع قاب‌بندی دیوار:

شرکت درنیکا دکور تنها وارد کننده تخصصی ابزار پیش‌ساخته پلی‌یورتان هست که امروزه بهترین جایگزین برای گچبری قدیمی می‌باشد.

قاب‌بندی دیوار به سه سبک می‌باشد:

1- قاب‌بندی دیوار کلاسیک

2- قاب‌بندی دیوار نئوکلاسیک

3- قاب‌بندی دیوار مدرن

1- قاب‌بندی دیوار کلاسیک

اگر طرفدار ابزار با جزئیات ظریف و پرنقش و رنگ‌های طلایی هستید‏‏،‏ سبک قاب‌بندی کلاسیک بهترین انتخاب خواهد بود به این عکس‌ها دقت کنید؛ مبلمان کلاسیک در کنار گچبری کلاسیک نمای بسیار زیبایی به خانه می‌بخشد.

2- گچبری دیوار نئوکلاسیک

در سبک نئوکلاسیک یا همان کلاسیک جدید از قاب‌بندی ساده دیوار استفاده می‌شود و خبر چندانی از المانها طرح‌های گل و بوته نمی‌بینیم.
امروزه این سبک با ابزار پلی‌یورتان درنیکادکور بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته. چنانچه می‌خواهید یک طراحی خاص برای منزل خود داشته باشید از راهنمایی کارشناسان درنیکادکور بهره‌مند شوید.

 

3- قاب بندی دیوار مدرن

دنیای مدرن با جذابیت‌های مینیمال و ساده خود توانسته طرفداران بسیاری را به سمت خود بکشاند. درنیکادکور با داشتن ایده‌های فراوان برای علاقه‌مندان دکوراسیون داخلی،‏ پیشرو در اجرای انواع قاب‌بندی دیوار مدرن در ایران می‌باشد.

راهنمای طراحی قاب بندی روی دیوار با ابزار پیش ساخته پلی یورتان درنیکا دکور

از آنجا که رعایت اصول اندازه‌گیری در حین طراحی و یا اجرای قاب‌بندی‌های دیوار به لحاظ بصری بسیار حائز اهمیت می‌باشد،‌ راهنمای طراحی قاب روی دیوار با ابزار درنیکا دکور جهت راهنمایی جامع طراحان، ‌مجریان و همکاران گرامی ارائه شده است. شایان ذکر است این مقادیر جهت تهیه طرح اولیه بوده و طرح نهایی می بایست با توجه به موارد زیر تهیه گردد:

  • توجه به سبک معماری و دکوراسیون داخلی بنا و محدودیت های ناشی از آن
  • توجه به اصل وحدت بین کل و جز و فرم کلی پیشروی آن برای ایجاد تناسب هوشمندانه
  • منحصر به فرد شدن ایده کلی طراحی
  • نظر و سلیقه کارفرما
  • دقت در انتخاب ابزار
  • توجه به متراژ دیوارها در انتخاب پهنای ابزار (ظرافت ابزار در دیوار های کم طول)
  • توجه به فرم ظاهری ابزار به جهت وجود المان دکوراتیو در قاب بندی یا عدم آن
  • چینش درست قاب ها و المان ها در کنار هم
  • انسجام کلی فضا

درنیکا دکور با بهره گیری از جدید ترین امکانات (طراحی سه بعدی و دوبعدی) و با در نظر گرفتن تمامی نکات بالا طراحی پروژه شما را با تاکید بر سلیقه کارفرما و  اصول عملکردی، طراحی و اجرا می نماید. جهت سفارش طراحی قاب روی دیوار و اجرای گچبری هم اکنون با ما تماس حاصل فرمایید و یا در شبکه های اجتماعی ما را دنبال فرمایید:

اکنون با توجه به نیاز بر در نظرگرفتن سری اصول و استاندارد اجرایی ، به جهت بالانس هر چه درست تر فضا از لحاظ وزن بصری ، مواردی تحت عنوان جدول اصول و استاندارد طراحی درنیکادکور “  به شرح زیر بیان میگردد . توجه به تناسبات ، فاصله ها و طول ابزار های مورد استفاده در سقف یا دیوار ، ساختار این استاندارد ها را متشکل میشود و باید دانست بیان این استاندارد ها ، به منزله ی تک فرمی بودن طرح ها نمیباشد و به جهت راهنمایی جامع و اصولی طراحان ، مجریان و همکاران در عرصه ابزار پلی یورتان تنظیم شده است .

 

بـرای مـشاوره رایگان با مـا تـماس بـگیریـد
راه های ارتباطی
محبوب ترین مقالات
طراحی ابزار پلی یورتان
مشاوره رایگان

با متخصصین با تجربه

طراحی

مطابق با سلیقه ی شما

تامین

باکیفیت ترین محصولات

ارسال سریع

به سراسر کشور