گچبری پیش ساخته پلی یورتان درنیکا دکور

طراحی و نصب گچبری پلی یورتان ، نقاشی و ورق طلا – شوروم درنیکا دکور

طراحی و نصب ابزار پلی یورتان در شوروم درنیکا دکور توسط تیم فنی و اجرایی درنیکا انجام گردید. در طراحی فضای شوروم سعی گردید به سبک نئوکلاسیک در معماری توجه گردد. همچنین سعی گردید امکان نمایش انواع محصولات درنیکا دکور  فراهم گردد. بر این اساس استندهای چوبی در نظر گرفته شد که روی آنها انواع قاب بندی طراحی و اجرا گردید. در فضای شوروم ابزار گلویی و قرنیز پلی یورتان نیز طراحی و اجرا شد.

روی پارتیشن اجرا شده در شوروم نیز ابزار پلی یورتان با کدهای کد های PU-8384  و PU-8327 نصب گردید. حد فاصل بین دو قاب بندی این دیوار در بالای کنسول از تاج دکوراتیو به کد  PU-85122 استفاده گردید .

برای دیوار جانبی از کد های  PU-8322 و PU-8321  و گل گوشه هر فریم جداگانه استفاده و بین قاب بندی ها از ستون های با عرض 20 سانتی متر(CC-2001) به انضمام سر ستون آنها CH-2001 استفاده شد. از المان دکوراتیو به کد FU-85207  در چپ و راست قاب بندی این دیوار استفاده شد که قابل مشاهده میباشد. در بالای دیواها حد فاصل بین دیوار و سقف نیز از ابزار گلویی به کد PU-82178 استفاده و دور تا دور محیط نصب گردید. برای حدفاصل بین دیوار ها و کف از قرنیز های 12سانتی متری به کد PU-83102 استفاده شده است که مقاومتی کاملا مطلوب در برابر خوردگی و ضربه دارد و با دیگر ابزار نصب شده هماهنگی بسیار مطلوبی دارد .

بـرای مـشاوره رایگان با مـا تـماس بـگیریـد
راه های ارتباطی
محبوب ترین مقالات
طراحی ابزار پلی یورتان
مشاوره رایگان

با متخصصین با تجربه

طراحی

مطابق با سلیقه ی شما

تامین

باکیفیت ترین محصولات

ارسال سریع

به سراسر کشور