دیوار تی وی

دیوار تی وی با ابزار پلی یورتان درنیکا جلوه خاصی پیدا می کند.

دیوار تلویزیون در منزل یکی از اصلی‌ترین دیوارها به شمار می‌رود، به این دلیل در طراحی و دیزاین دیوار تی وی باید سلیقه به خرج داد. قاب بندی دیوار TV با ابزار پلی‌اورتان درنیکا جلوه خاصی ایجاد می‌کند. شما بعد از نصب قاب دیوار می‌توانید هر رنگ دلخواهی را روی ابزار و دیوار بزنید.
در اینجا چند ایده دیوار تی وی با گچبری پلی‌یورتان درنیکا را ملاحظه بفرمایید. برای سفارش محصول و یا دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت در تماس باشید.
برای مشاهده انواع مقاطع دیواری اینجا را کلیک کنید.

دیوار پشت تلویزیون مدرن – تی وی وال

تی وی وال ، امروزه در خانه ها نقش پررنگی را ایفا می کند. شاید یکی از مهمترین دلایل رجوع به سمت نصب تلوزیون بر روی دیوار، روی کار آمدن تلوزیون های تخت ال ای دی و ال سی دی باشد. گرچه کمبود فضا در برخی خانه ها نیز مزید بر علت شده است تا دیوار تلویزیون مورد استقبال بیشتری قرار بگیرد.
دیوار پشت تلویزیون یکی از دیوارهای مهم در هر فضایی و هر خانه ای است که بهتر است متناسب با فضا تا حدودی از سادگی خارج شود. امروزه ایده‌ها و طراحی‌های بسیاری وجود دارند که می‌توان برای دکوراسیون پشت تلویزیون اجرایی کرد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ایده های طراحی تی وی وال کلیک فرمایید. برای دیدن جدیدترین نمونه کارهای اجرا شده با ابزار قاب بندی پلی یورتان و دیگر محصولات درنیکا دکور ما را در شبکه های اجتماعی دنبال فرمایید:

یوتیوب درنیکا دکورتلگرام درنیکا دکوراینستاگرام درنیکا دکورفیسبوک درنیکا دکورلینکداین درنیکا دکورپینترست درنیکا دکور

بـرای مـشاوره رایگان با مـا تـماس بـگیریـد
راه های ارتباطی
محبوب ترین مقالات
طراحی ابزار پلی یورتان
مشاوره رایگان

با متخصصین با تجربه

طراحی

مطابق با سلیقه ی شما

تامین

باکیفیت ترین محصولات

ارسال سریع

به سراسر کشور